Home Nákladní, užitkové vozy Díly a ostatní Náhradní díly na náklaďáky Prodej náhradních dílů
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej náhradních dílů

Jihočeský kraj
10. 2. 2021 - 10:49
100 Kč
Prodávající

Popis

Nabízíme k prodeji uvolněné zásoby z našeho skladu. Většina věcí je nových, nikdy nepoužitých. Ostatní jsou většinou repasované díly.

Ve fotografiích je přiložen seznam věcí prodeje. Rádi bychom prodali věci co nejvíce pohromadě. Některé drobnější věci nejsou na fotkách. V seznamu jsou uvedeny ceny některých věcí, ostatní je cena dohodou.
POZN.: Na fotkách jsou i věci neznámého původu (neznáme stroje), jsou to např. některé menší hydraulické válce, u těchto věcí bude cena vzájemnou dohodou.

Vzhledem k poměrně většímu množství nepopsaných věcí, prosíme o kontaktování e-mailem (hydraulikaabs@seznam.cz). Dále nás můžete kontaktovat na telefonu: +420 724 889 375, +420 607 837 977

Více naleznete pod tímto odkazem: https://hydraulikaabs.rajce.idnes.cz/Prodej_zasob/

Věci prodávané z uvolněných zásob jsou pouze díly na fotkách nebo v uvedeném seznamu. Nové náhradní díly vedené skladem máme pouze na lesní a kovošrotní hydraulické ruky Palfinger – Epsilon.


Nabízíme k prodeji nepoužité i použité náhradní díly:

náhradní díly Tatra, Liaz, Avia, MAN, MERCEDES-BENZ, VOLVO, hydraulické ruky Ostroj, Loglift, Johnsered, Hara, hydraulické válce, hydraulické rozvaděče, poloosy, filtry (MANN, FILTRON, FILTERTEC, HIFI filter a další) ložiska (FAG, ZVL, ZKL a další), Těsnění CORTECO, zadní světla, brzdové bubny a další díly.

Prodej náhradních dílů

Zavřít Zavřít
Prodávající
Miroslav Daněk
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!