Home Nákladní, užitkové vozy Přívěsy, návěsy a karavany Karavany, obytné přívěsy Karavan Sprite Cruzer 480 SR
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Karavan Sprite Cruzer 480 SR

Bavoryně
7. 11. 2022 - 12:03
822 420 Kč
Prodávající

Popis

Obytný přívěs Sprite Cruzer 480 SR, modelová řada 2022, 4 lůžka, celková délka 6 940 mm, celková šířka 2 250 mm, aktuální hmotnost karavanu 1 330 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 500 kg.

Truma Combi 4 E – topení a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), rozvody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, zabudované rádio, 12V ovládací panel se systémem SwiftCommand – možnost ovládání nástavbových funkcí pomocí Bluetooth a mobilní komunikace v aplikaci, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přípojka karavanu na vodu z řádu a externí plnění, venkovní kastlík pro trakční baterii, servisní dvířka k úložnému prostoru, nabíjecí USB zásuvky u předního sezení, vyjímatelné koberce, rezerva v držáku pod karavanem, elektronická stabilizace podvozku, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na dvoulůžko během krátké chvíle. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grillem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Koupelna v zadní části karavanu se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Zahrnutá příplatková výbava:

Elektronická stabilizace podvozku karavanu Alko ATC za 23 335 Kč vč. DPH
Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Karavan Sprite Cruzer 480 SR

Zavřít Zavřít
Prodávající
BURIMEX s.r.o.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!