Karavan Sterling Eccles Topaz - tři lůžka, perfektní stav

Cena:

179 980 Kč

Popis:

Dovoluji si upozornit na nabídku karavanu zn. Sterling Eccles Topaz,r.v. 2007, 3 os.

Max. váha 1297kg, čistá váha 1122kg, celk. délka s ojí 6.3m, délka nástavby 4,6m.

okolo 200 fotografií najdete v mé fotogalerii:

https://photos.ap...py0nwbbwV2

Výbava:

- topení Truma Ultraheats rozfukem na plyn (3,6kW) i na 220V ( volba výkonu 2kW, 1kW nebo 0,5kW)

- ohřev vody 10l bojler Truma Ultrastore- na plyn i na 220V,

- čtyřplotýnkový sporák na plyn, gril na plyn, trouba na plyn,

- lednička Thetford na 12V, 220V a plyn

- záchod Thetford

- měnič napětí z 220V na 12V

- kouřový alarm

- bezpečnostní alarm s pohybovým čidlem na dálkové ovládání

-dvojitá tónovaná okna,ma všech oknech jsou dvoje rolety ( zatemňovací termorolety a síťky proti hmyzu), sí´tka proti hmyzu je i na vstupních dveřích

- ovládací panel elektroniky

- rozkládací jídelní stůl

- tři střešní okna

Příslušenství:

-předstan, nové pneu (DOT 50/17), kabel na 220V, vodní pumpa, barely na čistou a špinavou vodu- oba obsahu 50 l, rezerva na držáku pod podlahou, plynová lahev s redukčním ventilem, schůdky dle výběru ( plast nebo kov) , zámek na kolo, trakční baterie, adaptér do 220V zásuvky ( případně vyměním na shuko zásuvky), kryt na oj

POPIS:

Na bocích přední části karavanu jsou dvě samostatná lůžka dlouhá 190 cm, která umožňují spaní 2 osob. Po vytažení roštu ze spodní části stolku a přeskupením matrací lze vytvořit "letiště", na kterém se vyspí pohodlně až 3 dospělé osoby. Skříňku se zásuvkami a se stolkem v přední části karavanu lze v případě potřeby ( pro zvětšení plochy pro spaní) odejmout.

Uprostřed karavanu se nachází kuchyň s nerezovým dřezem, lednicí a sporákem. Naproti kuchyni je skříňka s topením v horní části prosklenná barová skříňka.

V zadní části, se vlevo nachází splachovací záchod zn. Thetford elektrickým splachováním, v pravém zadním rohu je skříň, vlevo vedle záchodu je sprchový box se zástěnou,před skříní a je umyvadlová skříňka se zdradly a osvětlovací rampou.

V karavanu je 12V a 220V osvětlení. V případě nemožnosti připojení se na 220V, karavan si vystačí s trakční baterií a plynem ( při plné zátěži zhruba dva dny na cca 110 Ah baterii.

Karavan je ve vynikající kondici, přední a zadní panel je laminátový. Je lehký a krásně se táhne. Je po STK,revizi plynu ( sestávající se z tlakové plynové zkoušky, elektrorevizi a testu vlhkosti ( tuto znovu provedu s novým majitelem, aby si mohl ověřit aktuální stav karavanu). Karavan má český technický průkaz. Jako vždy vše rád ukážu, seznámím s funkčností jednotlivých spotřebičů.

Cena činí 179.980 tis. Kč včetně shora uvedeného příslušensství. V ceně je již započtena cena přihlášení včetně reg. značek a pojištění.

Ke karavanu je dále možné namontovat el. pohon - starší od 7,5 tis. Kč nebo nový zn. Reich, model Easydriver 1,8 automat.

Kdo hledá třímístný karavan - neváhejte. Opravdu nádherný stav - karavan je ve stavu zánovního karavanu.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Při Vašem výběru nezapomeňte vzít v potaz, že na karavany poskytuji servis včetně nádradních dílů a co je hlavní, nový majitel bude mít nárok na každoroční bezplatnou servisní prohlídku, sestávající se zejména ze změření vlhkosti a tlakové plynové zkoušky.

Závěrem - při prodeji do 2 dnů od zveřejnění inzerátu montáž přídavné vnitřní nádrže zdarma!!!

Toto je pouze koncept inzerátu, který jeho majitel zatím ještě nezveřejnil.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14110234

Počet zhlédnutí:

155 633x

Zhlédnutí detailu:

823x

Galerie TOP inzerátů - Karavany, obytné přívěsy

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 763 inzerátů